O nas


Naszą misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych elektrycznych systemów grzewczych z jednoczesnym włączeniem się w ochronę środowiska. Chcemy pokazać naszym klientom możliwości obniżenia kosztów eksploatacji elektrycznych systemów grzewczych dzięki zastosowaniu Odnawialnych Źródeł Energii.

Oprócz działalności operacyjnej prowadzimy seminaria, szkolenia, prelekcje propagujące wykorzystanie OZE aby wskazać jak największej grupie osób korzyści, jakie daje korzystanie z zielonej energii. Jesteśmy dla Państwa partnerem na wszystkich etapach procesu inwestowania w Odnawialne Źródła Energii.

Wprowadziliśmy do obiegu nowe słowa:

Ekobójca


osoba, która planując budowę nowego domu nie dość, że nie zamierza zastosować do ogrzewania żadnych urządzeń OZE, to jeszcze dodatkowo montuje do ogrzewania nieekologiczne, węglowe kotły centralnego ogrzewania.


Ekoignorant


w przeciwieństwie do ekologa - ekoignorant nie ma wykształcenia zawodowego w dziedzinie ochrony środowiska i jednocześnie nie podejmuje żadnych działań w kierunku ochrony środowiska.


Ekofil


w przeciwieństwie do ekoignoranta - ekofil nie ma wykształcenia zawodowego w dziedzinie ochrony środowiska ale ma jednak pewną wiedzę w tej dziedzinie i stara się w miarę swoich możliwości podejmować przynajmniej niewielkie działania na rzecz ochrony środowiska.


Ekofan


w przeciwieństwie do ekofila - ekofan ma głęboką wiedzę w dziedzinie ochrony środowiska (pomimo braku wykształcenia zawodowego w tej dziedzinie) i tam gdzie może stara się podejmować wszelkie działania na rzecz ochrony środowiska włącznie z podejmowaniem inwestycji w urządzenia grzewcze wykorzystujące energię słońca.


Chroń się przed mrozem

Zobacz jak zabezpieczyć armaturę zewnętrzną przed uszkodzeniami

home_estate2_pic9home_estate2_pic10

Ochrona rurociągów przed mrozem - Viaterm-2K2

Nasz zespół stanowią doświadczeni inżynierowie oraz wykwalifikowani pracownicy, którzy pracując przez wiele lat w naszej branży gwarantują realizowanie usług na najwyższym poziomie.

Wszyscy pracownicy posiadają stosowne kwalifikacje (świadectwa kwalifikacyjne do 1000V w zakresie pomiarowym, eksploatacji i dozoru), uprawnienia do pracy na wysokości oraz odpowiednie certyfikaty - np: Certyfikat UDT w zakresie wykonywania mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Referencje


Certyfikaty, zaświadczenia, dyplomy